Site duyuruları

9 güne çıkan Ramazan Bayramı tatili ve dersler

by Prof.Dr. Tayyar Şen -

Değerli Öğretim Üyelerimiz ve öğrencilerimiz:

 Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkartılması nedeniyle derslerin söz konusu günlerde yapılıp yapılmayacağı soruları üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği ortaya çıkmıştır:

 Bayram tatilinin uzaması kamu personelinin  10-11 Mayıs tarihlerinde tam gün, 12 Mayıs tarihinde de yarım gün idari izinli sayılmaları şeklinde olmuştur. Söz konusu tarihlerde dersler normal olarak yapılacaktır. Buna göre haftalık ders programında yer aldığı şekilde:

 8-9 Mayıs hafta sonu Lisansüstü dersler

10, 11 Mayıs ile 12 Mayıs saat 12:00’ye kadar olan lisans ve lisansüstü dersler,

16 Mayıs Pazar Lisansüstü dersler yapılacaktır.

Sınavlar hariç 14 haftalık ders işlenmesi zorunluluğu bulunduğu için belirtilmiş tarihlerde derslerin aksaksız yürütülmesi ve öğrencilerimizin derslere devam etmeleri gerekmektedir. Bilgilerinizi önemle rica ederim.

Prof. Dr. Durmuş Tayyar ŞEN

Rektör Yardımcısı


Uzaktan Eğitime Devam Kararı

by Prof.Dr. Tayyar Şen -

Değerli Öğrencilerimiz,

UZAKTAN EĞİTİME DEVAM KARARI

Salgın hastalıkla mücadele kapsamında uygulanan tam kapanma tedbirleri nedeniyle 03 Mayıs 2021 tarihinde yüz yüze eğitime geçilmesi mümkün olmadığından, Üniversitemiz Senatosunun 27.04.2021 tarih ve 058 sayılı oturumunda “tüm lisans ve lisansüstü programlarda halen uzaktan yürütülen eğitim-öğretimin ikinci bir duyuruya kadar mevcut haliyle sürdürülmesine” karar verilmiştir. Salgının seyrine ve alınacak tedbirlere göre konu ileride yeniden değerlendirilecektir.

                                   KONYA GIDA VE TARIM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜJargon Derslerine Katılım

by Prof.Dr. Tayyar Şen -

Değerli Öğrencilerimiz,

Online Learning Sistemi üzerinde Fakülte bazlı dersler tanımlanmıştır. Fakülteniz için açılmış olan Jargon dersine kendiniz giriş yapabilirsiniz. İlk ders 24 Şubat 2021 Çarşamba 14:30 - 15:20 arasında olacaktır. Bu derslere devamınız İngilizce hazırlık derslerine devam olarak işlenecektir. Bu nedenle derslere düzenli katılımınız önemlidir.

Sağlıklı günler diliyorum.

Yabancı Diller Koordinatörlüğü